Kozmetické nástroje

  • Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár.
✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, ktorých prítomnosť zabezpečí, aby bol proces zákazníckeho servisu čo najkvalitnejší, najbezpečnejší a najpohodlnejší. Kozmetické nástroje na mechanické čistenie tváre a pórov.

✅ Pri plánovaní nákupu kozmetických nástrojov venujte pozornosť materiálu, z ktorého sú vyrobené. Nerezová oceľ je silný a odolný kov. Nástroje z neho nezhoršujú koróziu, vydržia častú sterilizáciu a sú vhodné na opakované použitie.

☛ Aké sú kozmetické nástroje na čistenie tváre:

  • ✅ Kozmetická lyžica - určená na jemné odstránenie čiernych bodiek, odumretých kožných buniek a nečistôt z povrchu pokožky. Vďaka svojej nízkej hmotnosti je veľmi pohodlné použitie, vďaka čomu je pre kapitána veľmi výhodné pracovať s týmto nástrojom. Kozmetická lyžička na čistenie tváre sa hodí na všetky typy sterilizácie a dezinfekcie.
  • ✅ Kozmetická slučka je profesionálny kozmetický prostriedok na čistenie tváre, ktorý sa používa na bezpečné čistenie pleti od nedokonalostí bez začervenania a podráždenia. Stane sa nepostrádateľným pomocníkom pre domáce použitie a kozmetické salóny.
  • ✅ Kozmetická ihla - pracovná časť tohto kozmetického nástroja poskytnutá vo forme tenkej zakrivenej ihly. Používa sa na profesionálne čistenie pleti v kozmetických salónoch, ako aj v kozmetických salónoch. Ihla je určená na použitie výhradne odborníkmi v oblasti kozmetológie, pretože použitie tohto nástroja vyžaduje špeciálne zručnosti. Dá sa ľahko dezinfikovať rôznymi tekutinami.
  • ✅ Profesionálne kozmetické pinzety sú určené na mechanické odstránenie komedónov a čiernych bodiek. Zabezpečuje presnosť a jemnosť postupu vďaka mäkkému a hladkému zatváraniu pracovných plôch. Všetky kozmetické nástroje na mechanické čistenie tváre, ktoré zabezpečujú opakované použitie, sa musia sterilizovať po každom zákroku.

✅ Všetky profesionálne nástroje Staleks sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa používa na výrobu chirurgických nástrojov. Staleks je ukrajinský výrobca vysokokvalitných nástrojov pre manikúru, pedikúru a kozmetiku, všetky nástroje sú výnimočnej kvality, neoxidujú a majú veľmi vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Pre kozmetické salóny ponúkame špeciálne veľkoobchodné ceny bez ohľadu na množstvo objednávky. Aby ste to dosiahli, musíte po registrácii poslať e-mailovú žiadosť o veľkoobchodné ceny a čísla dokladov potvrdzujúce vaše profesionálne činnosti.

02.11.2020 14:09:13
0
567

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!

Recommended articles

Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce sú určené na korekciu prírodných nechtov a brúsenie nechtovej kožičky na rukách a nohách. Aby správne odpíliť nechtovu platničku, musíte zohľadniť jej hustotu, tuhosť a stav. Podľa toho sa vyberá tvar a stupeň drsnosti diamantovej frézky. Na nastavenie dĺžky klincovej doštičky sa často používajú frézy vo forme valca. Konkrétny účel závisí od vlastností frézky. Hrubé valc..

31.05.2020
0
760
Diamantové nadstavce na manikúru

Diamantové nadstavce na manikúru

Najobľúbenejšie rotačné nástroje v profesionálnej manikúre a pedikúre sú diamantové frézy. Hlavnými výhodami týchto fréz sú trvanlivosť: 3 - 4 mesiace s intenzívnou prácou a nízkymi nákladmi. Líšia sa tvarom, veľkosťou a stupňom abrazivity pracovnej hlavy. Vyrábajú sa striekaním diamantových triesok na kovový blok. Stopka má priemer 2,35 mm, čo je vhodné pre všetky profesionálne aj štandardné brús..

07.06.2020
0
534
Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

V našom každodennom živote má kozmetický priemysel osobitné miesto. Neustály rozvoj a zdokonaľovanie technológií núti majstri kozmetických salónov, kaderníkov a nechtarek neustále rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti pri používaní nových prostriedkov, technológií a nástrojov. ☛ Napríklad na farbenie vlasov v kaderníckych salónoch sa používajú inovatívne technológie a prostriedky na farbeni..

11.06.2020
0
606
Obchod nástrojov pre nechty

Obchod nástrojov pre nechty

Prítomnosť vysoko kvalitného nástroja v nechtovom štúdiu je predovšetkým ukazovateľom stavu salónu a profesionálnej úrovne majstra. ✅ Ideálnym príkladom takého nástroja je ukrajinská značka Staleks​, ktorá predstavuje širokú škálu nástrojov pre nechty. Obchodná značka bola založená v Charkove v roku 1996, začala svoju činnosť ako malá dielňa na brúsenie a leštenie zariadení na manikúru. Všetk..

14.06.2020
0
411
Kadernícky internetový obchod

Kadernícky internetový obchod

Máte záujem o kadernícke pomôcky, kadernícke potreby, vlasovú kozmetiku alebo kadernícke doplnky? Toto všetko si teraz môžete kúpiť! ✅ Internetový obchod pre kaderníkov beautyprof.sk vám pomôže ušetriť čas a vyhnúť sa nutnosti navštíviť špecializované obchody. ✅ Môžete si objednať akýkoľvek produkt z katalógu bez toho, aby ste vstali z počítača, kuriérskou poštou sa objednávka rých..

21.07.2020
0
617