Online nechtový obchod Beautyprof

Platobné podmienky

V internetovom obchode www.beautyprof.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet v plnej výške vedený v Tatra Banka na číslo účtu: 2927905875, IBAN: SK7311000000002927905875, SWIFT: TATRSKBX. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne odoslania. Platbu je nutné zaslať čo možno najskôr, maximálne však do 5 pracovných dní. Pri neobdržaní Vašej platby do 7 dní, bude Vaša objednávka zrušená.


Prevod Paypal na ucet - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne odoslania. Platbu je nutné zaslať čo možno najskôr, maximálne však do 5 pracovných dní. Pri neobdržaní Vašej platby do 7 dní, bude Vaša objednávka zrušená.

Dobierka (platba pri prevzatím tovaru od prepravcu) -1,5 €, pri objednávke nad 49 € dobierka zdarma.


Dopravné podmienky, poštovné

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www.beautyprof.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom:

  • Poštovné a balné je 3,95 € sa účtuje k cene tovaru na území SR a EU.
  • Platba v hotovosti za tovar kuriérovi - 1,5 €
  • Pri objednávke nad 49 € poštovné zdarma.