Články z novín a časopisov

Kozmetické nástroje

Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár. ✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, kt..

02.11.2020
0
561
Kadernícky internetový obchod

Kadernícky internetový obchod

Máte záujem o kadernícke pomôcky, kadernícke potreby, vlasovú kozmetiku alebo kadernícke doplnky? Toto všetko si teraz môžete kúpiť! ✅ Internetový obchod pre kaderníkov beautyprof.sk vám pomôže ušetriť čas a vyhnúť sa nutnosti navštíviť špecializované obchody. ✅ Môžete si objednať akýkoľvek produkt z katalógu bez toho, aby ste vstali z počítača, kuriérskou poštou sa objednávka rých..

21.07.2020
0
617
Pedikúra nástroje

Pedikúra nástroje

Pedikúra je hygienický kozmetický postup pri starostlivosti o nohy. Aj keď stále chodíme v topánkach, nemali by sme zabúdať na vzhľad našich nôh. Pravidelná pedikúra podporuje normálnu zdravú pokožku chodidiel, nechtov, prstov a medziprstových priestorov. Dá sa vyrobiť nielen v salóne, ale aj doma. Zistíme, aké nástroje budú potrebné na vykonanie tohto postupu. Ešte predtým, ako si kúpite prísluše..

04.07.2020
0
728
Pinzeta na obočie a mihalnice

Pinzeta na obočie a mihalnice

☛ Pinzeta je kompaktný ručný nástroj určený na zachytávanie a držanie malých predmetov, ktoré nie je možné alebo nepohodlné vziať nechránenými rukami. Skladá sa z dvoch vzájomne spojených pák, ktorých voľné konce sú pri stlačení vzájomne spojené. Nástroj sa používa ako kliešte, ktoré sú schopné účinne zachytiť malé objekty a držať ich. Zvyčajne sa vyrábajú z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktor..

26.06.2020
0
552
Prípravky a nástroje pre podológiu a pedikúru

Prípravky a nástroje pre podológiu a pedikúru

Jednym zo smerov z oblastí, na ktoré sa náš internetový obchod špecializuje, je realizácia profesionálnych nástrojov a kozmetiky pre podológov a pedikérske salóny. ☛ Tu nájdete všetko, čo potrebujete pre protetiku, špecializovaný spotrebný materiál, súvisiace produkty a oveľa viac, aby ste zaistili kvalitnú a spoľahlivú prácu v oblasti profesionálnej pedikúry. Máme tiež širokú škálu profesio..

22.06.2020
0
971
Obchod nástrojov pre nechty

Obchod nástrojov pre nechty

Prítomnosť vysoko kvalitného nástroja v nechtovom štúdiu je predovšetkým ukazovateľom stavu salónu a profesionálnej úrovne majstra. ✅ Ideálnym príkladom takého nástroja je ukrajinská značka Staleks​, ktorá predstavuje širokú škálu nástrojov pre nechty. Obchodná značka bola založená v Charkove v roku 1996, začala svoju činnosť ako malá dielňa na brúsenie a leštenie zariadení na manikúru. Všetk..

14.06.2020
0
409
Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

V našom každodennom živote má kozmetický priemysel osobitné miesto. Neustály rozvoj a zdokonaľovanie technológií núti majstri kozmetických salónov, kaderníkov a nechtarek neustále rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti pri používaní nových prostriedkov, technológií a nástrojov. ☛ Napríklad na farbenie vlasov v kaderníckych salónoch sa používajú inovatívne technológie a prostriedky na farbeni..

11.06.2020
0
602
Diamantové nadstavce na manikúru

Diamantové nadstavce na manikúru

Najobľúbenejšie rotačné nástroje v profesionálnej manikúre a pedikúre sú diamantové frézy. Hlavnými výhodami týchto fréz sú trvanlivosť: 3 - 4 mesiace s intenzívnou prácou a nízkymi nákladmi. Líšia sa tvarom, veľkosťou a stupňom abrazivity pracovnej hlavy. Vyrábajú sa striekaním diamantových triesok na kovový blok. Stopka má priemer 2,35 mm, čo je vhodné pre všetky profesionálne aj štandardné brús..

07.06.2020
0
533
Rukavice jednorázové nitrilové

Rukavice jednorázové nitrilové

Nitrilové jednorázové rukavice sú jedným z hlavných prostriedkov zabezpečenia infekčnej bezpečnosti v nechtových štúdiách, kozmetických salónoch a pedikérskych alebo wellness salónoch. Nitrilové rukavice sa vyrábajú zo syntetického latexového filmu na báze oleja, ktorý sa vytvára polymerizáciou butadiénu s akrylonitrilom za vzniku hustého materiálu. ​Široká škála zdravotníckych rukavíc na trhu v s..

04.06.2020
0
663
Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce sú určené na korekciu prírodných nechtov a brúsenie nechtovej kožičky na rukách a nohách. Aby správne odpíliť nechtovu platničku, musíte zohľadniť jej hustotu, tuhosť a stav. Podľa toho sa vyberá tvar a stupeň drsnosti diamantovej frézky. Na nastavenie dĺžky klincovej doštičky sa často používajú frézy vo forme valca. Konkrétny účel závisí od vlastností frézky. Hrubé valc..

31.05.2020
0
753
Odstránenie gél laku v domácich podmienkach

Odstránenie gél laku v domácich podmienkach

Manikúra s použitím gél laku už dávno získala popularitu u obrovského počtu žien. Výhody takýchto nechtov sú zrejmé: nemôžete premýšľať o pokrytie nechtov na pár týždňov a nie je potrebná špeciálna starostlivosť. Ale je tu jedna dôležitá podmienka: ak príde čas odstrániť gél lak a v nechtové štúdio nie je možné dostať, potom musíte konať veľmi opatrne. Chyby môžu viesť k trvale poškodeným nechtom...

11.11.2018
0
1529
Články z novín a časopisov