Všetko vybavenie pre manikúru a pedikúru v internetovom obchode BeautyProf

Moderná klasifikácia kozmetických prípravkov obsahuje dve široké kategórie: kozmetické prípravky pre masovú spotrebu a profesionálnu kozmetiku. Profesionálna kozmetika sa zvyčajne vyrába v menších množstvách ako kozmetika masovej spotreby. Profesionálna kozmetika sa vyrába podľa špeciálnych receptov a obsahuje vyššiu a vyváženú koncentráciu účinných látok. Samostatne stojí v tejto hierarchii kategória produktov, ktorá vznikla na rozhraní kozmetológie a farmakológie. V skutočnosti kozmetika poskytuje nielen estetický účinok, ale má aj terapeutický účinok na bunkovej úrovni. A práve tieto profesionálne kozmetické výrobky ponúka náš internetový obchod BeautyProf.

Spoločnosť MakeUp Slovakia, s.r.o. začala svoju činnosť na Slovensku v decembri 2013. 
Zaoberá sa predajom a distribúciou profesionálnej kozmetiky pomocou svojho internetového obchodu.
Prečo nakupovať u nás?​
1. Ako jediný obchod ponúka produkty pre profesionálov pod jednou strechou.
2. Sme oficiálnym zástupcom na Slovensku TM Staleks (nástroj pre manikúru a pedikúru).
3. Produkty renomovaných značiek – ponukame také značky ako sú:
Artdeco – dekoratívna kozmetika
L'Oreal, Kérastase – vlasová kozmetika
Roubloff – štetce na maľovanie a modelovanie
Beauty F
ace – masky na tvár. A mnohé iné.
4. Optimálny pomer ceny – kvality
5. Široký sortiment pre skutočných profesionálov
6. Profesionálny tím
7. Poradenstvo a pomoc
8. K dispozícii 24 hodín denne, zákaznícka podpora
9. Benefity a odmeňovanie
10. Rýchle dodanie
Prečo nám dôverovať?
Sme profesionáli, ktorí pracujú pre profesionálov. Pre nás nič nie je nemožné. Náš obchod má zmysel pre dokonalosť. Pri svojej práci používame rozum a cit. Sme tu pre Vás. Pomôžeme, poradíme. Každá prekážka je nás výzvou. A každá výzva nás posúva ďalej. Spokojný zákazník má pre nás cenu zlata. A o spokojnosti našich zákazníkov svedčia aj ich recenzie.
V čom spočíva naša jedinečnosť?
Riadime sa zásadou: Náš zákazník, náš pán. Ku každému pristupujeme jednotlivo, pretože každý má svoju predstavu a svoje potreby.
Čo ponúkame?

  • Všetko pre manikúru a pedikúru.

Záľuba v upravených nechtoch nesúvisí len s dobou, ale aj s kultúrou. Manikúru vytvorenú pomocou ozdôb z plátkov zlata objavili v Babylonských hrobkách z doby 3200 rokov pred n.l. V hrobkách dokonca našli aj pozostatky manikérok egyptského kráľovského dvora, čo dokazuje, že vo svojej dobe sa tešili privilegovanému postaveniu. V Európe prepadla farbeniu nechtov anglická vyššia trieda v 18. storočí. Skutočnou revolúciou bol rok 1917 keď po prvýkrát predstavili tekutý ružový lak na nechty. V roku 1920 sa dali kúpiť laky na nechty vo všetkých drogériách a lekárňach na svete najmä v červenej farbe. 

  • Všetko pre kadernícke salóny.

Mať krásne upravené vlasy si uvedomovali už starí Egypťania. Holičské a kadernícke služby vykonávali otroci. Na vlasy používali regeneračné zábaly a vonné oleje. Prioritou bol starostlivo upravený strih, ktorý si mastili, aby mal lesk. Egypťania, ako prví, začali používať parochne. Najväčší boom v kaderníckom remesle nastal v období baroka. V tomto období vznikla podstatná zmena v úprave účesov, nielen u žien, ale aj u mužov. Skrášľovacie a kadernícke salóny sa, vedľa holičských salónov, stávali stále viac populárnymi v priebehu 20. storočia. Salóny slúžili ako spoločenské miesta, ktoré umožňovali ženám sa stretávať a súčasne si nechávať upravovať vlasy či skrášľovať tvár.

  • Starostlivosť o pleť.

Slovo kozmetika má grécky pôvod (kosmeo) a znamená ozdobujem, krášlim. Ľudia sa od nepamäti chceli páčiť, najmä ženy, a preto začali vymýšľať rôzne mastičky a krémiky pre vylepšenie pleti, pre odstránenie nedokonalostí. Na ich výrobu využívali výťažky z rastlín a zvierat. Prvé kozmetické salóny začali vznikať po roku 1900. Prvý kozmetický salón The House of Cyclax bol založený v Londýne pod vedením pani Henningovej. V tej dobe však bolo hanbou ukázať, že si ku kráse musíme dopomáhať, a tak sa do salónu ženy vkrádali zadným vchodom s čiernym závojom, aby ich nikto nespoznal. V dnešnej dobe sa ženy už nehanbia a vo veľkej miere navštevujú rôzne kozmetické salóny.

  • Všetko pre make-up.

Za priekopníčku dekoratívnej kozmetiky by sme mohli považovať Kleopatru, krásnu a mocnú vládkyňu starého Egypta. Matério STIMI (zelená medenka) si natierala viečka, zmes tuku a sadzí používala na farbenie obočia a zmes červenej hliny a vody na farbenie líc a pier. Odvtedy doba veľmi pokročila a pre ženy sa vyvinul celý rad dekoratívnej kozmetiky, ktorá je bežne dostupná. Súčasní vizážisti vo svojich štúdiách používajú profesionálnu dekoratívnu kozmetiku.

  • Pre úpravu mihalníc a obočia.

Po stáročia sa ženy venovali aj mihalniciam a obočiu. V starom Egypte si obočie natierali zmesou tuku a sadzí. V neskoršom období si dali obočie úplne oholiť a spätne sa domaľovalo. V starom Ríme bolo moderné maximálne husté čierne obočie, aby tak docielili, začali si nalepovať falošné, ktoré sa vyrábalo zo srsti volov. Aj v dnešnej dobe ženy venujú veľkú pozornosť svojmu obočiu a vyhľadávajú pomoc u odborníkov.  

V tomto malom priereze históriou sme Vám ukázali, že ženy a muži podliehali módnemu trendu v každom historickom období. Súčasná doba napreduje vpred míľovými krokmi, aby ste s ňou udržali tempo, je tu pre Vás náš internetový obchod BeautyProf, ktorý Vám ponúka všetko pre Vaše salóny a štúdia.