Materiály na dizajn nechtov pre profesionálne použitie

Product code: AK93R6

2

9,95€

ihneď k odberu

Štetec Roubloff AK93R6 slúži pre akrylové modelovanie krátkych nechtov, ako aj pre všetky typy akryl..

Product code: 483469

1

15,50€

Nemáme skladom

Gélový základ bonder značky ibd bez obsahu kyselín sa používa ako prvá fáza pri spevňovaní alebo mod..

Materiály na dizajn nechtov pre profesionálne použitie

Materiály na dizajn nechtov, ktoré dokazujú, ako rôznorodý, originálny a kreatívny je dizajn nechtov, ktorý ponúka internetový obchod Beautyprof.sk. Beauty priemysel sa vyvíja veľmi rýchlo, dizajn manikúry sa nestará. Skúsení majstri nechtového umenia vytvárajúci manikúru dokopy kombinujú množstvo typov pripravok a ozdob na nechty, výsledky sú vynikajúce. Veľmi elegantná manikúra, ktorá vyhrá srdce dievčat, ktoré majú radi odvážne experimenty.

Slovo "dizajn" znamená nič iné ako dekoráciu. Preto dekorácia nechtov zahŕňa nielen trendy fimo, šumivé kamene a iskry, majestátne akrylové modelovanie, korálky, fólie, trblietky, pigmenty, umelé kamene a obtisky, ale všetky možné plány maľovania nechtov.

Spracovanie nechtov sa spravidla vykonáva bezprostredne po korekcii manikúry, modelovaní nechtov alebo po predĺžení. V prvom rade, veliteľ používa základňu, farebnú alebo priehľadnú. Následne sú namaľované mašliky alebo kamienky, jiskry, akrylové figúrky (sochárstvo) alebo iné dekorácie. Na šperky musí byť umiestnená transparentná fixačná vložka.