Všetko o manikúre a pedikúre

Kozmetické nástroje

Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár. ✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, kt..

02.11.2020
0
535
Kadernícky internetový obchod

Kadernícky internetový obchod

Máte záujem o kadernícke pomôcky, kadernícke potreby, vlasovú kozmetiku alebo kadernícke doplnky? Toto všetko si teraz môžete kúpiť! ✅ Internetový obchod pre kaderníkov beautyprof.sk vám pomôže ušetriť čas a vyhnúť sa nutnosti navštíviť špecializované obchody. ✅ Môžete si objednať akýkoľvek produkt z katalógu bez toho, aby ste vstali z počítača, kuriérskou poštou sa objednávka rých..

21.07.2020
0
580
Pedikúra nástroje

Pedikúra nástroje

Pedikúra je hygienický kozmetický postup pri starostlivosti o nohy. Aj keď stále chodíme v topánkach, nemali by sme zabúdať na vzhľad našich nôh. Pravidelná pedikúra podporuje normálnu zdravú pokožku chodidiel, nechtov, prstov a medziprstových priestorov. Dá sa vyrobiť nielen v salóne, ale aj doma. Zistíme, aké nástroje budú potrebné na vykonanie tohto postupu. Ešte predtým, ako si kúpite prísluše..

04.07.2020
0
704
Pinzeta na obočie a mihalnice

Pinzeta na obočie a mihalnice

☛ Pinzeta je kompaktný ručný nástroj určený na zachytávanie a držanie malých predmetov, ktoré nie je možné alebo nepohodlné vziať nechránenými rukami. Skladá sa z dvoch vzájomne spojených pák, ktorých voľné konce sú pri stlačení vzájomne spojené. Nástroj sa používa ako kliešte, ktoré sú schopné účinne zachytiť malé objekty a držať ich. Zvyčajne sa vyrábajú z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktor..

26.06.2020
0
533
Prípravky a nástroje pre podológiu a pedikúru

Prípravky a nástroje pre podológiu a pedikúru

Jednym zo smerov z oblastí, na ktoré sa náš internetový obchod špecializuje, je realizácia profesionálnych nástrojov a kozmetiky pre podológov a pedikérske salóny. ☛ Tu nájdete všetko, čo potrebujete pre protetiku, špecializovaný spotrebný materiál, súvisiace produkty a oveľa viac, aby ste zaistili kvalitnú a spoľahlivú prácu v oblasti profesionálnej pedikúry. Máme tiež širokú škálu profesio..

22.06.2020
0
870
Obchod nástrojov pre nechty

Obchod nástrojov pre nechty

Prítomnosť vysoko kvalitného nástroja v nechtovom štúdiu je predovšetkým ukazovateľom stavu salónu a profesionálnej úrovne majstra. ✅ Ideálnym príkladom takého nástroja je ukrajinská značka Staleks​, ktorá predstavuje širokú škálu nástrojov pre nechty. Obchodná značka bola založená v Charkove v roku 1996, začala svoju činnosť ako malá dielňa na brúsenie a leštenie zariadení na manikúru. Všetk..

14.06.2020
0
389
Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

Vybavenie pre salóny krásy a kaderníctva

V našom každodennom živote má kozmetický priemysel osobitné miesto. Neustály rozvoj a zdokonaľovanie technológií núti majstri kozmetických salónov, kaderníkov a nechtarek neustále rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti pri používaní nových prostriedkov, technológií a nástrojov. ☛ Napríklad na farbenie vlasov v kaderníckych salónoch sa používajú inovatívne technológie a prostriedky na farbeni..

11.06.2020
0
575
Diamantové nadstavce na manikúru

Diamantové nadstavce na manikúru

Najobľúbenejšie rotačné nástroje v profesionálnej manikúre a pedikúre sú diamantové frézy. Hlavnými výhodami týchto fréz sú trvanlivosť: 3 - 4 mesiace s intenzívnou prácou a nízkymi nákladmi. Líšia sa tvarom, veľkosťou a stupňom abrazivity pracovnej hlavy. Vyrábajú sa striekaním diamantových triesok na kovový blok. Stopka má priemer 2,35 mm, čo je vhodné pre všetky profesionálne aj štandardné brús..

07.06.2020
0
509
Rukavice jednorázové nitrilové

Rukavice jednorázové nitrilové

Nitrilové jednorázové rukavice sú jedným z hlavných prostriedkov zabezpečenia infekčnej bezpečnosti v nechtových štúdiách, kozmetických salónoch a pedikérskych alebo wellness salónoch. Nitrilové rukavice sa vyrábajú zo syntetického latexového filmu na báze oleja, ktorý sa vytvára polymerizáciou butadiénu s akrylonitrilom za vzniku hustého materiálu. ​Široká škála zdravotníckych rukavíc na trhu v s..

04.06.2020
0
654
Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce sú určené na korekciu prírodných nechtov a brúsenie nechtovej kožičky na rukách a nohách. Aby správne odpíliť nechtovu platničku, musíte zohľadniť jej hustotu, tuhosť a stav. Podľa toho sa vyberá tvar a stupeň drsnosti diamantovej frézky. Na nastavenie dĺžky klincovej doštičky sa často používajú frézy vo forme valca. Konkrétny účel závisí od vlastností frézky. Hrubé valc..

31.05.2020
0
717
Odstránenie gél laku v domácich podmienkach

Odstránenie gél laku v domácich podmienkach

Manikúra s použitím gél laku už dávno získala popularitu u obrovského počtu žien. Výhody takýchto nechtov sú zrejmé: nemôžete premýšľať o pokrytie nechtov na pár týždňov a nie je potrebná špeciálna starostlivosť. Ale je tu jedna dôležitá podmienka: ak príde čas odstrániť gél lak a v nechtové štúdio nie je možné dostať, potom musíte konať veľmi opatrne. Chyby môžu viesť k trvale poškodeným nechtom...

11.11.2018
0
1505
Všetko o manikúre a pedikúre

Všetky ženy sa snažia dosiahnuť dokonalosť, postarať sa o tvár, telo a samozrejme o nechty. Prítomnosť profesionálnej, kvalitnej manikúry a pedikúry je nutnosťou pre každej sebaúctajúcej sa žene.

Všetko o manikúre.

Bez ohľadu na tvar alebo dĺžku nechtov, prítomnosť alebo neprítomnosť vrstvy laku, dámske ruky by mali vždy vyzerať perfektne. Často sú vystavené nepriaznivým podmienkam životného prostredia, chemikálie pre domácnosť kazia a starnú kožu rúk a nechty sa stávajú krehkými a slabými. S cieľom obnoviť krásu života do svojich rúk sa ženy uchýlia k procedúre manikúry.

Existuje niekoľko typov manikúry:

  • Európska (neupravená) manikúra. Tento druh manikúry dostal svoje meno vďaka bezpečnému techniku zbavenia od kutikuly, ktorá nezahŕňa použitie nožníc alebo klieštov. Tento typ manikúry sa považuje za najefektívnejšiu a šetrnejšiu.
  • Prístrojová manikúra. Prístrojová manikúru považovaný za druh európskeho. Tento typ manikúry sa odporúča predovšetkým pre tých, ktorí majú mokrú nechtovú platničku alebo má vážne problémy s nechtami (exfoliačné nechty, nerovný povrch nechtovej platničky, prítomnosť poškodenia). Prístrojová manikúra vedená majstrom, je úplne bezpečná a je vykonávaná výlučne na suchej kože. 
  • SPA - manikúra. Pre všetkých, ktorí sa usilujú zachovať mladosť a krásu svojich rúk, bude ideálnej SPA – manikúra. Zloženie prípravkov používaných pre tento typ manikúry zahŕňa ceramidy. Sú to nielen účinne zmäkčiť kožu rúk, bijú sa s vekovými zmenami kože, ale tiež vyživujú a zvlhčujú ruky. SPA - manikúra nie je len príjemným, ale aj užitočným postupom. Rôzne voňavé doplnky používané v procese jeho vykonávania majú pozitívny vplyv na celkový blahobyt tela. Na konci procedúry sa vykonáva relaxačná masáž, ktorá zlepšuje krvný obeh, zmierňuje únavu a napätie.

Všetko o pedikúre.

Ženy často pripomínajú hygienu chodidiel a nechtov len v letnej sezóne, keď začnú nosiť otvorené topánky. Odporúča sa postarať sa o vaše nohy po celú dobu, to pomôže to vyhnúť sa mnohým problémom: mozoly, zarastené nechty a mnoho ďalších.

Typy pedikúru:

  • Klasická (neupravená) pedikúra. To je známy mnohým, známym typom pedikúry. Napriek tomu, že mnohí odborníci dnes hovoria o neistote tohto postupu, niekedy nie je možné sa vyhnúť jeho implementácii. Najprv sa to týka tých, ktorí silno "spustili" svoje nohy a je jednoducho nemožné vyrovnať sa s problémami, ktoré sa objavili iným spôsobom.
  • Prístrojová pedikúra. Významný rozdiel od klasického klasického vzhľadu spočíva v tom, že prítomnosť vlhkého prostredia je úplne vylúčená. Chodidlá sa predbežne ošetria dezinfekčným roztokom, po ktorom sa aplikuje odstraňovač. Ovplyvňuje výlučne mŕtve bunky bez ovplyvnenia živých buniek. Z tohto dôvodu je tento postup bezpečný a bezbolestný a možnosť hubovej infekcie je vylúčená.

Medzi nedostatky takéhoto postupu mnohí poukazujú na jeho trvanie a potrebu pravidelnej implementácie. Tento postup však nemá žiadne kontraindikácie zo zdravotných dôvodov.

SPA - pedikúra.

  • SPA - pedikúra je typ ošetrenia chodidla, ktorý zahŕňa nielen procedúru mechanickej liečby chodidla, ale aj liečenie nohy. Tento postup je zameraný nielen na dosiahnutie estetického vzhľadu, ale aj na vnútornú relaxáciu, relaxáciu a úľavu od stresu. Zloženie moderných prípravkov na starostlivosť o nohy spravidla zahŕňa 100% prírodných zložiek: terapeutické bahno, riasy, rastlinné extrakty, morské soli.

Tento postup sa neodporúča na prítomnosť plesňových a infekčných ochorení, kŕčových žíl, tromboflebitídy, mechanického poškodenia chodidla. Okrem toho je potrebné postupovať opatrne počas tehotenstva a syndrómu diabetickej nohy