Pedikúra nástroje

  • Pedikúra nástroje

Pedikúra je hygienický kozmetický postup pri starostlivosti o nohy. Aj keď stále chodíme v topánkach, nemali by sme zabúdať na vzhľad našich nôh. Pravidelná pedikúra podporuje normálnu zdravú pokožku chodidiel, nechtov, prstov a medziprstových priestorov. Dá sa vyrobiť nielen v salóne, ale aj doma. Zistíme, aké nástroje budú potrebné na vykonanie tohto postupu. Ešte predtým, ako si kúpite príslušenstvo na pedikúru, je vhodné mať dobrú predstavu o tom, aké nástroje existujú a na čo slúžia.


☛ Každý sa sám rozhodne, aký druh pedikúry a aký povlak bude vykonaný, takže tu môžete uviesť iba všeobecný zoznam nástrojov a nástrojov, ktoré sú potrebné na jeden alebo iný účel, a vy sami si vyberiete, ktorý nástroj potrebujete a či sa s určitým typom vyrovná. pokožku a nechty.

☛ Na starostlivosť o pokožku chodidiel:

✅ Odporúča sa nakupovať kvalitné výrobky od dôveryhodného výrobcu, pretože od toho záleží nielen krása, ale aj zdravie nôh. Internetový obchod Beautyprof.sk ponúka sortiment vysokokvalitných nástrojov Staleks - najlepší pomer ceny a kvality.

  • Všetky nástroje na pedikúru, okrem fréz, sa dajú používať doma. Frézy sa používajú v profesionálnej pedikúre, pretože na bezpečné používanie musíte mať určité zručnosti a vybavenie, ktoré sú v v salónoch pedikúry. Hlavnou výhodou takýchto fréz je mierny účinok, ktoré sa dobre dezinfikujú a sterilizujú a majú priaznivé ceny.

✅ Ak chcete vykonať klasickú pedikúru bez ozdobných nechtov, potrebujete niekoľko nástrojov. Je výhodné a pohodlné kúpiť celú sadu nástrojov na pedikúru. Predáva sa v špeciálnom praktickom puzdre, ktorý je vhodné vziať so sebou na cestu.

✅ Správna sada nástrojov na pedikúru by mala byť vyrobená iba z nehrdzavejúcej ocele, pretože počas používania nehrdzavie a nepoškodzuje. Takýto nástroj je Staleks. Je dôležité dodržiavať pravidlá starostlivosti o náradie a riadne ich skladovať, dezinfikovať a včas sterilizovať.

✅ Dezinfekcia a sterilizácia by sa mali vykonávať bez ohľadu na to, koľko ľudí tieto zariadenia používa. Nástroje pre profesionálnu a domácu pedikúru sa navzájom prakticky nelíšia. Je dôležité ich správne a správne zvoliť, aby ste ich mohli používať mnoho rokov. Pri výbere nástroja musíte venovať pozornosť materiálu výroby, spôsobu zaostrenia, veľkosti a iným faktorom.

Internetový obchod pedikúra Beautyprof.sk ponúka iba tie najlepšie produkty vynikajúcej kvality!

04.07.2020 10:41:16
0
728

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!