Pinzeta na obočie a mihalnice

  • Pinzeta na obočie a mihalnice

☛ Pinzeta je kompaktný ručný nástroj určený na zachytávanie a držanie malých predmetov, ktoré nie je možné alebo nepohodlné vziať nechránenými rukami. Skladá sa z dvoch vzájomne spojených pák, ktorých voľné konce sú pri stlačení vzájomne spojené. Nástroj sa používa ako kliešte, ktoré sú schopné účinne zachytiť malé objekty a držať ich. Zvyčajne sa vyrábajú z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré dokážu bez problémov odolávať dezinfekcii alebo sterilizácii. Majú tiež obrovské množstvo tvarov a veľkostí, v závislosti od účelu pinzety. Tieto nástroje sa široko používajú v kozmetickom priemysle. Úspešne sa používajú v kozmetických salónoch a nechtových štúdiách. Pinzety slúžia na predlžovanie mihalníc, na obočie a kozmetiku na starostlivosť o tvár.

✅ Pinzeta na predlžovanie mihalníc je dôležitým nástrojom pre výrobcov kravaty. Komfort, rýchlosť a výsledok práce čarodejníka závisia od kvality pinzety. Výber pinzety závisí od techniky predlžovania a od individuálnych preferencií odborníka. Čím ľahšie pinzety, tým rýchlejšie je postup a prsty sú unavené. Každá spoločnosť vyrába pinzety z rôznych zliatin, takže si vyberte optimálnu hmotnosť, ktorú potrebujete na testovanie produktu v ruke. Ťažší nástroj nemusí byť nevyhnutne trvanlivejší. K dispozícii je sprievodca, ktorý skontroluje pohodlie a jednoduchosť nástroja - urobte to v rade 15 - 20 kliknutí. Ak ruka nie je unavená ľahkým uzáverom, znamená to, že ste testovali kvalitné pinzety. Existuje veľké množstvo foriem pinziet pre mihalnice. Výber tvaru a veľkosti závisí od osobných preferencií odborníka. Také pinzety sa tiež často používajú na vytváranie nechtov, na nanášanie ozdobných šperkov na nechty.


✅ Jedinečným kozmetickým prístrojom je čistiaci prostriedok na tvár, ktorý pomáha pánovi v salóne krásy vyrovnať sa s odstránením čiernych bodiek. S jeho pomocou sa odstránia mazové zátky, vyčistia sa póry a odstránia sa aj komedóny. Tvar rukoväte umožňuje, aby sa náradie pohodlne zmestilo do dlane kozmetiky a zaistilo bezpečné uchytenie pinzety. Hladký a mäkký zdvih pracovných hrán robí pohyby majstra presnejšie a presnejšie, čo minimalizuje poškodenie kože.

  • Profesionálny nástroj pre kozmetológiu Staleks bol vytvorený s cieľom urobiť prácu špecialistov v kozmetike pohodlnejšou, presnejšou a presnejšou. Veľkosť pinzety by vám mala vyhovovať osobne a mala by byť pre prácu pohodlná.

Hlavným účelom pinzety na obočie je odstránenie nežiaducich chĺpkov. Jedným z hlavných ukazovateľov kvalitných pinziet je presné uzavretie špičiek a mäkkosť zdvihu pri stlačení. Ktorý tvar si vyberiete najlepšie?

  • Pinzeta s tenkými úzkymi špičkami: ideálna na odstránenie zarastených vlasov
  • Pinzeta so skosenými hranami: umožňuje zachytiť naraz jeden vlas a odstrániť tie najkratšie
  • Tipy s rovnými hranami: umožňujú zachytiť niekoľko vlasov naraz, čo je veľmi výhodné pri korekcii hustých obočí. Takéto pinzety spravidla používajú profesionálni majstri.

✅ V internetovom obchode beautyprof.sk predstavujeme širokú škálu kvalitných pinziet pre rôzne použitia za konkurencieschopné ceny.

26.06.2020 12:35:48
0
551

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!