Obchod nástrojov pre nechty

  • Obchod nástrojov pre nechty

Prítomnosť vysoko kvalitného nástroja v nechtovom štúdiu je predovšetkým ukazovateľom stavu salónu a profesionálnej úrovne majstra. ✅ Ideálnym príkladom takého nástroja je ukrajinská značka Staleks​, ktorá predstavuje širokú škálu nástrojov pre nechty. Obchodná značka bola založená v Charkove v roku 1996, začala svoju činnosť ako malá dielňa na brúsenie a leštenie zariadení na manikúru. Všetky výrobky sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele s odolnosťou proti korózii, ktorá sa používa na výrobu chirurgických nástrojov.


✅ Výrobky počas výrobného procesu sú po každej fáze starostlivo monitorované. Celý profesionálny nástroj Staleks je brúsený individuálne na diamantovom brúsnom kotúči. Výsledkom je, že ostrosť zaostrenia umožňuje rezať aj tie najtenšie materiály, ako je napríklad pavučina. Vďaka ručnému zaostreniu zostávajú ostria po dlhú dobu ostré, čo umožní vykonávať vysoko kvalitné manikúru a pedikúru, nehrdzavejúca lekárska oceľ, z ktorej je tento nástroj vyrobený, je odolna proti korózii.

✅ V sortimente sú predstavené:

ktoré profesionáli používajú na prácu s nechtami na rukách a nohách. Kliešte Staleks sú určené pre nechty a na nechtovú kožičku, chcem si predovšetkým všimnúť veľmi účinné a obľúbené zastrihávače nechtov pre zarastené nechty, ktoré majú vynikajúce parametre a vynikajúcu kvalitu.

  • ✅ Obzvlášť sú obľúbené v pedikérskych štúdiách. Za zmienku stojí vysoká presnosť všetkých nástrojov na manikúru a pedikúru Staleks. Všetky kliešte na nechty, nožnice na manikúru, zatlačovače nechtovej kožičky sú vhodné na sterilizáciu.

Vďaka krásnemu ergonomickému dizajnu a vynikajúcej kvalite sú nepostrádateľnými pomocníkmi pri profesionálnom použití v salónoch manikúry a pedikúry. Za zmienku stojí rozumná cena nástrojov Staleks, pre porovnanie, výrobky značiek rovnakej kvality sú oveľa drahšie. Pre stálych zákazníkov internetový obchod beautyprof.sk ponúka špeciálne veľkoobchodné ceny, vďaka ktorým je naše nakupovanie pre nechtove štúdia je veľmi výhodné.


Samostatnou výhodou spoločnosti Staleks je ich cenová politika.

✅ ВKaždý vie, že za dobrú kvalitu musíte zaplatiť veľa peňazí, ale v tomto prípade nie. Je to perfektná kombinácia ceny a kvality. Dnes sú výrobky výrobcu Staleks dostupné vo všetkých európskych krajinách, vysokú kvalitu a konkurencieschopné ceny oceňujú odborníci z celej Európy. Výrobky Staleks sa vyznačujú širokou škálou tvarov, veľkostí a typov, čo odborníkom pomáha pri výbere najvhodnejšieho nástroja pre seba, s ktorým budú ľahko a príjemne pracovať. Dnes značka používa moderné špičkové vybavenie z USA, Talianska, Nemecka a Japonska. Spoločnosť vyrába veľké množstvo druhov výrobkov pre manikúru a pedikúru. Ochranná známka je zodpovedná za výrobu, preto má fázy kontroly kvality. Všetky výrobky zodpovedajú norme ISO 9001: 2015.


✅ В Словакии бренд Сталекс представлен в интернет-магазине beautyprof.sk, который предлагает своим заказчикам самые низкие цены, потому, что имеет специальные партнерские соглашения с производителем. А также для наших постоянных зарегистрированных клиентов предлагаются оптовые цены.

14.06.2020 14:22:15
0
408

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!

Recommended articles

Kozmetické nástroje

Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár. ✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, kt..

02.11.2020
0
561