Diamantové nadstavce na manikúru

  • Diamantové nadstavce na manikúru

Najobľúbenejšie rotačné nástroje v profesionálnej manikúre a pedikúre sú diamantové frézy. Hlavnými výhodami týchto fréz sú trvanlivosť: 3 - 4 mesiace s intenzívnou prácou a nízkymi nákladmi. Líšia sa tvarom, veľkosťou a stupňom abrazivity pracovnej hlavy. Vyrábajú sa striekaním diamantových triesok na kovový blok. Stopka má priemer 2,35 mm, čo je vhodné pre všetky profesionálne aj štandardné brúska na nechty.


Diamantové nadstavce na manikúru kúpiť


✅ Pomocou diamantových fréz na prístrojovú manikúru a pedikúru sa môcť spracovať okraj nechtov, odstraňovať kutikulu, leštíť nechtovú platničku na rukách a nohách. Môžu byť použité pri práci s prírodnými aj umelými nechtami. Diamantové nadstavce majú rôznu abrazivitu, ktorú je možné určiť podľa farby prúžku na stopke.

  • červená - malá, používa sa na mäkké povrchy
  • modro - stredne oderu, vhodný pre všetky povrchy
  • zelená - používa sa na drsné povrchy, umelé nechty, pedikúru
  • čierna je najhrubšie zrno

✅ Všeobecné odporúčanie pre všetky typy trysiek pri výbere režimu rýchlosti otáčania je - čím väčší je priemer, tým nižšia by mala byť rýchlosť. Pri diamantových frézach musí byť prevádzkový režim v rozmedzí 15 000 - 25 000 ot / min. Dajte pozor, aby iba vysokokvalifikovaní nechtarky mohli pracovať pri vysokých rýchlostiach, pretože existuje vysoké riziko poranenia pokožky nepresným pohybom. Pri výbere prevádzkového režimu s konkrétnou frézou a operácie, ktorá sa má vykonať, dbajte na odporúčania výrobcu - parameter sa môže líšiť v závislosti od tvaru, priemeru, materiálu a stupňa abrazivity dýzy.


Fréza na nechty Diamantový nástavec na brúsku


✅ Výber foriem pracovnej hlavy umožňuje vykonávať rôzne postupy brúsenia a ukladania na nechty a nohy. Napríklad formulár:

  • Valec - korekcia voľného okraja nechtu, horná úprava nechtovej platničky
  • Leštenie, korekcia nechtovej platne a pokožky
  • Guľa - spracovanie nechtov a periunguálnej drieku.

✅ Vďaka diamantovým frézam a prítomnosti majstra nechtov s vhodnými schopnosťami pracovať s rotujúcim nástrojom, spracovaním nechtovej platne a lôžka je vytvorenie ideálneho tvaru nechtu pohodlnejšie a rýchlejšie. Pomocou diamantových fréz, ktoré sú uvedené v internetovom obchode beautyprof.sk, môžete vykonávať jemné a presné spracovanie nechtov, kutikuly a oblastí drsnej pokožky na dlaniach a chodidlách. Náš internetový obchod ponúka možnosť kúpiť brúsne dýzy na manikúru a pedikúru, akékoľvek iné druhy náradia jednotlivo alebo v zodpovedajúcej súprave. Takáto akvizícia bude v ideálnom prípade zodpovedať vašim želaniam, ak sa budete snažiť zvyšovať úroveň kvality služieb poskytovaných svojim zákazníkom a ovládať nové technológie sami.

  • Kvalitné diamantové nastavce na pedikúru a manikúru sa dokonale hodia k dezinfekcii pri splnení niekoľkých základných podmienok. Predovšetkým by sa mal prístroj dezinfikovať oddelene od iných zariadení. Aby sa zaistila dokonalá sterilita, odporúča sa skladovať diamantové frézy na manikúru a pedikúru v špecializovaných UV sterilizátoroch vybavených špeciálnymi lampami s baktericídnymi vlastnosťami.

☛ Ponúkame široký výber kvalitných fréz na nechty za výhodné ceny.

07.06.2020 11:03:01
0
508

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!

Recommended articles

Kozmetické nástroje

Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár. ✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, kt..

02.11.2020
0
535