Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

  • Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

Diamantové brúsne nástavce sú určené na korekciu prírodných nechtov a brúsenie nechtovej kožičky na rukách a nohách. Aby správne odpíliť nechtovu platničku, musíte zohľadniť jej hustotu, tuhosť a stav. Podľa toho sa vyberá tvar a stupeň drsnosti diamantovej frézky. Na nastavenie dĺžky klincovej doštičky sa často používajú frézy vo forme valca. Konkrétny účel závisí od vlastností frézky. Hrubé valce s vysokou drsnosťou povrchu rýchlo a efektívne odstránia dĺžku hustých, hrubých nechtov na rukách a nohách. Tento tvar rezačiek je vhodný na to, aby nechtová platnička mala tvar oválneho obdĺžnika. Malé a stredné brúsne valce so zaobleným vrchom sa používajú na konečné spracovanie plátku prírodného nechtu.


✅ Dĺžka a tvar zarastenej časti lyžice nechtov sa tiež mení pomocou:

  • sférické, diskové dýzy - používajú sa hlavne na korekciu prírodnej platne;
  • kužele - odstraňujú nepravidelnosti, poľské časti, čistia dĺžku na prírodných nechtoch, na spracovanie nechtov sa používajú veľké veľkosti;
  • ihlové rezačky - ak si potrebujete nechty uložiť na neprístupné alebo citlivé miesto.

✅ Diamantové brusne nadstavce, najmä jemnozrnné, sú vhodné na korekciu dĺžky a tvaru tenkých prírodných platniček a dokončenie leštenia.
Takéto nastavce sa tiež úspešne používajú na leštenie nechtovej pokožky. V tejto situácii sa používajú dýzy vo forme gule, kvapiek alebo špicatých tvarov s malým priemerom. Najskôr koža stúpa pomocou tenkých špicatých fréz a potom je vyleštená zaoblenými tvarmi. Diamantové dýzy majú rôzne stupne tuhosti - malé, stredné a hrubé. Majú priemer copu 2,35 mm, ktorý je vhodný pre všetky profesionálne aj štandardné stroje. Čím väčšia je veľkosť zŕn diamantového nastavca, tým vyššia je rýchlosť odstraňovania spracovaného materiálu a väčšia drsnosť spracovaného povrchu. Čím je granularita menšia, tým menšia je výška nepravidelností profilu.

✅ Podľa spôsobu výroby sú diamantové brúsne nádstavce rozdelené na vyzrážané a spekané. Precipitované sa vyrábajú nanesením diamantových frezok na už pripravenú kovovú formu. Spekané takmer úplne pozostávajú z diamantových triesok a také dýzy vydržia dlhšie ako uložené. Ich hlavnou úlohou je upraviť tvar nechtu, vysporiadať sa s ostrými hranami a poľským povrchom. Je veľmi dôležité zvoliť dýzy vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby korekcia prebiehala rýchlo, presne a bezbolestne. Diamantové dýzy sa ľahko používajú, ale čo je najdôležitejšie - sú bezpečné pre zákazníkov a dajú sa ľahko sterilizovať akýmkoľvek spôsobom. Pomocou nadstavcov z prírodného diamantu môžete postup vykonať kvalitatívne v malom množstve času. Hlavnými výhodami pre zákazníkov sú bezpečnosť, bezbolestnosť a kvalita vykonanej liečby.

✅ Príjemnou vlastnosťou takýchto fréz je relatívne nízka cena s pomerne kvalitným produktom. Predstavujeme najširšiu škálu diamantových fréz pre manikúru a pedikúru. Pri aktívnej práci diamantovy nadstavec trvá 3 - 4 mesiace. Zároveň náš internetový obchod Beautyprof.sk ponúka bezkonkurenčné ceny diamantových fréz. Pre pravidelných registrovaných zákazníkov existuje špeciálna cenová ponuka, vďaka ktorej je veľmi výhodné nakupovať pre nechtové štúdiá alebo pedikérske salóny.

☛ Kúpiť Diamantové brúsne nástavce pre prírodné nechty

 

31.05.2020 11:20:37
0
753

Comments:

Attention: HTML characters are not allowed!

Recommended articles

Kozmetické nástroje

Kozmetické nástroje

Kvalitné a pohodlné kozmetické náradie je nevyhnutné pre vysoko kvalifikovanú prácu profesionálneho kozmetológa. Poprední výrobcovia dnes vyvinuli veľké množstvo zariadení, ktoré vám umožňujú starať sa o tvár. ✅ V našom internetovom obchode beautyprof.sk sme ponúkame kvalitné kozmetické náradie značky Staleks. Každý majster krásy by mal mať svoje vlastné správne vybrané pracovné nástroje, kt..

02.11.2020
0
561