Profesionálny ohrievač voskov pre dokonalú depiláciu

Profesionálny ohrievač voskov pre dokonalú depiláciu

Skladom
Rating:

Skladom 35,20
35,20€

  • Výrobca: Biemme
  • Kód produktu: BIEM-OHR-LIB-BIEL-400

Doprava zdarma od 49€
Platba
Veľkoobchod

Ohrievač voskov vhodný na zohrievanie filmových voskov aj voskov na depiláciu v plechovkách 400ml, má termostat vďaka ktorému si nastavíte a udržujete teplotu vosku. 


Použitie: zapojte napájací kábel a skontrolujte či sa rozsvieti červené svetlo. Kontrolka indikuje, že sa prístroj zahrieva. Umiestnite nádobu obsahujúcu vosk 400 ml v príslušnom pohári. Pre rýchle rozohriatie vosku otočte termostat na maximálnu teplotu, po dobu 25 minút, potom otočte termostat na požadovanú teplotu, aby bola zachovaná správna hustota výrobku obsiahnutého v kontajneri. Doba ohrevu vosku sa môže líšiť 25-35 min. podľa druhu vosku, červené svetlo zhasne, keď vosk dosiahne požadovanú teplotu. Udržba prístroju: čistenie by malo byť vykonané iba olejom na čistenie depilačných prístrojov alebo jemným čistiacim prostriedkom. Je zakázané: používanie rozpúšťadiel a riedidiel, čiastočne alebo úplne neponárajte prístroj do vody alebo iných tekutín. údržbu vykonávajte vždy po výkone.

Zuzana 2019-01-29 0 0

Bought at this store: Yes

Výhodný nákup kvalitného pristroja.

Administrator response:

Ďakujeme Zuzana za vaše hodnotenie a těšíme se na Váš další nákup v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

My mark:
Napísať recenziu
Poznámka: HTML nie je preložené!

Štítky: ohrievač, s, termostatom, liberty, na, 400, ml, plechovky, biemme