Recenzie zákazníkov a hostí e-shopu Beautyprof.sk

☛ V našom internetovom obchode Beautyprof.sk ponúkame našim zákazníkom a hosťom, aby zanechali svoj názor. Je pre nás dôležité poznať váš názor na kvalitu služieb, spokojnosť s nákupmi, želaniami, pozitívnymi výsledkami.

✅ Uvedomujeme si, že v procese komunikácie medzi kupujúcim a predávajúcim môžu vzniknúť otázky týkajúce sa rýchlosti dodania tovaru, dostupnosti tovaru, možnosti výmeny alebo vrátenia, spôsobu platby.
​Naši zamestnanci rýchlo odpovedajú na všetky pripomienky a otázky, ktoré kladú naši zákazníci. V tejto časti môžete tiež zanechať návrhy a návrhy na zlepšenie kvality našej práce. Internetový obchod Beautyprof.sk udržuje stály kontakt s našimi stálymi zákazníkmi, prebiehajú práce na zvyšovaní kvality našej práce.

✅ Výsledkom tejto práce je radosť z nakupovania stoviek našich stálych zákazníkov, ktorí často dávajú rady a podnety podľa moderných smerov na zvýšenie sortimentu a zlepšenie kvality tovaru.
Názory na naše aktivity sú pre nás dôležité nielen pre profesionálnych používateľov našich výrobkov, ale aj pre ľudí, ktorí naše výrobky používajú doma.

Store rating: 1 of 5

Viktoriya (Added: 11.10.2020 23:07:50)
Rating: 1 of 5
Kvalita služby: 1
Objednávam tu pravidelne frézy, nožničky, kliešte, pre manikúru a pedikúru. Je tu ich veľký výber, pre každého, čo sa nedá porovnať s ostatnými eshopmi na SR. Môžem povedať, že frézy sú kvalitné. Výrobky Stalex detto. Vrelo odporúčam.
Maria (Added: 21.05.2020 16:08:10)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Spokojnosť s objednávkou, velmi dobre tovary za rozumne cene, perfektný eshop.
Admin

☛ Ďakujeme Maria za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Mila (Added: 12.05.2020 16:13:07)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Tovar mi bol doručený v poriadku, skvely vyber za priajatelne ceny. Vysoka kvalita nastrojov na manikuru.
Admin

☛ Ďakujeme Mila za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Radka (Added: 20.04.2020 16:15:45)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Spoľahlivé vybavenie objednavky, vyborny pomer ceny a kvality brusnych nadstavcov na nechty. Som spokojná
Admin

☛ Ďakujeme Radka za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Zuzana (Added: 07.04.2020 15:28:15)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Všetko bez problémov, pomer ceny a kvality. Iba v tomto obchode je nástroj Staleks, ďakujem.
Admin

☛ Ďakujeme Zuzana za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Petra (Added: 24.03.2020 15:36:18)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Veľmi ľúbila sa jednoduchá a rýchla komunikácia, tovar mi bol doručený v poriadku. Maximalne spokojna s nakupom.
Admin

☛ Ďakujeme Petra za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Lucia (Added: 14.03.2020 15:41:08)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Spoľahlivé vybavenie mojej objednavky, objednávka bola rýchlo doručená. Ďakujem za dobrú poradu pri výbere nákupu.
Admin

☛ Ďakujeme Lucia za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Tereza (Added: 05.03.2020 15:48:38)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Veľmi spokojna s objednávkou, darček k objednávke a výhodná cena. Objednavka prisla rychlo.
Admin

☛ Ďakujeme Tereza za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Renáta (Added: 26.02.2020 15:55:06)
Rating: 1 of 5
Kvalita služby: 1
Pomer cena kvalita, rychle sluzby, ďakujem za odporúčania, to naozaj pomohlo. Aj tiež spoľahlivé dodanie.
Admin

☛ Ďakujeme Renata za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Silvia (Added: 07.02.2020 15:58:52)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Spokojna s nakupom, spoľahlivý dobrý obchod, darček k objednávke. mám dobrú konzultáciu.
Admin

☛ Ďakujeme Silvia za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Viktoria (Added: 01.01.2020 15:09:38)
Rating: 5 of 5
Kvalita služby: 1
Tovar mi bol doručený v poriadku, skvely vyber za priajatelne ceny a rýchle doručenie objednávky. Odporúčam.
Admin

☛ Ďakujeme Viktoria za Vašu recenziu a těšíme se na Váš na ďalšiu návštevu v našom internetovém obchode. S pozdravom Beautyprof.sk

Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)

Správne vybavenie salónu krásy je zárukou úspechu a zisku. V internetovom obchode BeautyProf si ľahko nájdete potrebné vybavenie pre salóny krásy a súkromných odborníkov za prijateľné ceny.  
Súčasná sféra starostlivosti o vizáž a kozmetológie môžu vyriešiť väčšinu, ak nie všetky beauty problémy. Aby sme Vám uľahčili navigáciu, prevedieme Vás po trendoch zo sveta krásy. 

Organické kozmetické štúdiá krásy sú salóny, ktoré pracujú s uplatňovaním ekologickej kozmetiky. Organická kozmetika sa stáva každým dňom čoraz populárnejšia. Klienti, ktorí už vyskúšali bioprodukty, o iných už nechcú ani počuť, kvôli tomu, lebo pochopili, že zdravie je najdôležitejšie.

Antistresové a detoxikačné procedúry, posilnenie imunity stabilne priťahujú verejnosť. A nezabúdajte na zdravie vlasov, ktoré nie je možné docieliť bez toho, aby ste sa nepostarali o zdravú pokožku hlavy. A to je pravý dôvod, prečo sú tak populárne SPA kozmetické rituály. Vďaka kombinácii exkluzívnej a vysoko účinnej zložky, bezchybnému a rafinovanému poskytnutiu služby a unikátnym technikám masáže, beauty rituál poskytuje mnohostranný a komplexný účinok na pokožku hlavy a vlasy.
Populárna Anti-Aging procedúra  sa stáva čoraz viac žiadanejšou. V oblasti kozmetickej chirurgie, majú prednosť non-chirurgické alebo šetriace techniky (masáže, peelingy, mezoterapia, použitie dermálnych fillerov, kozmetické injekcie).

Svoje znovuzrodenie nadobudli Barbershopy - holičské salóny pre mužov, ktoré boli veľmi populárne na začiatku dvadsiateho storočia. Tieto salóny sa zameriavajú na privítanie osobitej kategórie klientov, ktorí ocenia nielen profesionálny prístup, ale aj schopnosť komunikovať v tom istom jazyku. 

V poslednom čase sú veľmi populárne mini-salóny pre korekciu obočia. V týchto štúdiách špecialisti vedia nielen upraviť tvar obočia, ale aj pracovať s riasami a pri tom môžu využívať moderné spôsoby: mikropigmentáciu, dočasný alebo permanentný make-up (obočie, pery, očné linky, mušky alebo pehy). Špeciálnu pozornosť si tiež vyžaduje úprava rias: keď sa k prírodným mihalniciam pridávajú špeciálne vlákna, ktoré dodávajú určitú dĺžku a objem. Trvalá a laminovanie rias sú ďalšie metódy, ktoré si vyžadujú uplatňovanie špeciálnych prostriedkov pre určitú pozíciu rias.

Služby pre starostlivosť o pleť sú najviac rozvinuté v kozmetickej branži, na základe čoho vznikli kozmetické kliniky. Tieto verzie salónov sa špecializujú na širokú škálu kozmetických ošetrení: začínajúc z obvyklého peelingu, cez elektrolýzy a akné ošetrenia a končiac exkluzívnymi službami, založenými na používaní konkrétnej kozmetickej technológie. 

Na stránke internetového obchodu BeautyProf objavíte širokú škálu profesionálnych kozmetických prostriedkov, vybavenie a nábytok potrebné pre úspešné zariadenie a fungovanie Vášho salónu krásy. Nami predávané produkty sú charakteristické najvyššou úrovňou kvality, spoľahlivosťou a bezpečnosťou.

Okrem iného ponúkame dekoratívnu kozmetiku pre profesionálny make-up, ako je kozmetika na vyrovnanie tónu pleti, modelovanie tvaru a farby obočia a pier, vizuálnu korekciu strihu a umiestnenia očí, základné príslušenstvo pre kvalitnú depiláciu, nechtovú kozmetiku pre nail art a nail design, luxusné prostriedky pre starostlivosť o pleť a SPA rituály. 

Budeme radi, ak Vám budeme môcť pomôcť, aby ste uskutočnili Vaše sny a vybavili salón krásy v súlade s najnovšími trendmi zo sveta krásy.